Tüm Yorumlar

Yorum Yazın

Captcha

Neslihan
Neslihan
29-11-2021

Hastamızın hastanede bulunduğu dönemde iyi bir destek aldık. Hala da alıyoruz. Personel ve yönetime sonsuz teşekkürler. Ayrıca Çoruma böyle gerekli bir hizmet sektörünü kazandırdığınız için minnettarız. Beklentimiz bu sektörde hizmet standartlarınızı arttırarak personel kalitesi ve güvenden ödün vermeden devam etmeniz.


Aliye coskuntuna
Aliye coskuntuna
11-11-2021

Ben bu yorumu icimden gelerek yaziyorum iki gece babannem icin yardim istedim bana yadigar hanimi yönlendirdiler ,Allah ondan binkere razi olsun ,vicdan ve merhametli bir sekilde bakti icim rahat evime gidip dinlenebildim iyi ki var bu sirket


ferdi
ferdi
25-09-2021

Hastamızla yakından ilgilendiğiniz için, önce şahsınıza ve daha sonra da personellerinize çok teşekkür ederiz. Çorum'a bu firmayı kazandırdığınız içinde ayrıyeten teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda üstün başarılar dileriz.


Tuğba
Tuğba
28-08-2021

Hastamıza sağlık kurul raporu almak için bizden hastayı alıp, tüm poliklinik ve de tetkik işlemlerinde yardımcı olup hastamızın evraklarını sağlık kuruluna teslim ettiğiniz için yardımcı personelinize ve de sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu hizmetinizi takdir ediyorum.


Zeki
Zeki
20-08-2021

Çorum için büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla kurulan firmanız tam manasıyla hizmetlerinizi icra etmektesiniz. Başarılar diliyorum.


Serkan
Serkan
20-08-2021

Hastamızla yakından ilgilendiğiniz İçin teşekkür ediyorum.


fatih
fatih
05-08-2021

HASTAMIZA ÇOK GÜZEL BAKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRICA BU FİRMAYI ÇORUM'A KAZANDIRDIĞINIZ İÇİN DE ŞAHSINIZA VE EKİBİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.