Tüm Yorumlar

Yorum Yazın

Captcha

Ismail
Ismail
01-12-2022

Yurt disinda yasiyorum. Benim yapamadigimin daha iyisine yerine getiren ekibin ellerine ayaklarina ve zaminana saglik olsun. Sorularimi ve sorunlarimi hepisini kabul edip yardim ettiler


Ercan
Ercan
25-10-2022

Çok güzel ve anlamlı ve de bir o kadar da meşakkatli bir hizmeti sizlerin aracılığıyla güler yüzlü ekibinizden almak bizim için bir ayrıcalıktır. Teşekkür ediyorum Serdar bey.


Aytaç
Aytaç
18-09-2022

Hastamıza, hastanede bizim yokluğumuzu aratmadan hizmet veren ekibe ve de bu ekibi Çorum’a kazandıran Serdar beye sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.. En değerli Varlıklarımız gerçekten, sizlerle yalnız değiller..


Kadir
Kadir
19-08-2022

Şirket yetkilisi ve çalışanların yaklaşımı çok iyi. Yabancı değil, aileden biri kadar yakındılar. Hepsine teşekkür ederim.


Erdal
Erdal
26-07-2022

Çorum'da büyük blr boşluğu doldurmuşsunuz, aynı zamanda girişimci ruhunuzu da takdir ediyorum. Öncelikle hastam, sonrasında da ailem adına şahsızınız ve de ekibinize sonsuz teşekkür ediyorum.


Hadise
Hadise
10-05-2022

Evdeki hastamıza sıcak ve de güleryüzle yaklaşarak verdikleri bakıcılık hizmeti için de sonsuz teşekkürler.. Ayrıca, Çorum'a böyle bir hizmet kazandırdıkları için de firma kurucusu SERDAL beye teşekkür ederiz.


MURAT B.
MURAT B.
24-04-2022

Babamın hastanedeki bakım sürecinde firma çalışanı arkadaşlar çok iyi ilgilendiler, refakat hizmetinden çok memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.


SeyhaN
SeyhaN
21-04-2022

Bu büyük bir hizmeti Çorum'a kazandırmış olmanız çok güzel ve de iyi bir hizmet. Hastamıza evde bakacak kimsemiz yokken çaresizce GOOGLE üzerinden arama yaparken sizin firmanız çıktı karşımıza. Yardımlarınız için ve de destek eleman ayarladığınız için teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun inşaallah.


Serpil ovalı
Serpil ovalı
22-03-2022

Demans hastası babam 11 gün boyunca özel hastanede yattı.özel nedenler sebebiyle refakat edemedim.Serdar bey ve ekibi babama öyle güzel refakat ettiler ki..hiç konuşmayan babam sohbet ediyordu Adem beyle…(Adem bey refakatcımız) çok çok memnun kaldık hem babam hem biz…dilerim her zaman böyle iyi ve işini layıkıyla yapan insanlarla karşılarız…Serdar bey ve Adem beye sonsuz teşekkürler …


Hakan
Hakan
18-01-2022

Hastamıza evde bakacak hiç kimse yok derken Çorum\'a bu şirketi kazandıran ve Kurucusu olan serdar beyle tanıştık. Bize bir gün içerisinde bakıcı tedarik ederek bizleri sıkıntıdan kurtarmış oldu.. Önce Ailem ve Şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yolunuz açık olsun..


Ceyhan
Ceyhan
18-01-2022

Hastamıza vermiş olduğunuz hizmetlerinizden dolayı, firmanızda çalışan tüm personellerinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu firmayı açarak Çorum'a çok şeyler kazandırdınız. Emeğinize sağlık, Rabbim yolunuzu açık eylesin inşaallah.


Meral
Meral
18-01-2022

Çorum'a böyle bir firmayı kazandırdığınız için ve babama hastane ortamında çok güzel, profesyonel bir hizmet verdiğiniz için sizlere ve de kahraman çalışanlarınıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. iyi ki varsınız..


Sevgi Sancak
Sevgi Sancak
21-12-2021

Amasya da böyle bir hizmeti ararken Çorumdan Amasya ya hızır gibi yetiştiler. Yardımları ve samimiyetleri için Firma sahibi Serdal beye (ve personeli Uğur beye) ne kadar teşekkür etsek azdır. Yaptıkları iş o kadar hassas ki. Bölgede böyle bir hizmeti bir telefonla alabilmek bir nimet bizler için. Hem çok profesyoneller aynı zamanda da öylesine ilgili ve şefkatliler ki... Allah bir değil bin kere razı olsun.


Arife Ulaştı
Arife Ulaştı
29-11-2021

Kayseri’den hastamızı getirdik akrabalarımızın yapmadığını Pınar hanım yaptı sağolsun böyle bir hizmet bulabildiğimiz için şanslıyız teşekkür ederiz


Neslihan
Neslihan
29-11-2021

Hastamızın hastanede bulunduğu dönemde iyi bir destek aldık. Hala da alıyoruz. Personel ve yönetime sonsuz teşekkürler. Ayrıca Çoruma böyle gerekli bir hizmet sektörünü kazandırdığınız için minnettarız. Beklentimiz bu sektörde hizmet standartlarınızı arttırarak personel kalitesi ve güvenden ödün vermeden devam etmeniz.


Aliye coskuntuna
Aliye coskuntuna
11-11-2021

Ben bu yorumu icimden gelerek yaziyorum iki gece babannem icin yardim istedim bana yadigar hanimi yönlendirdiler ,Allah ondan binkere razi olsun ,vicdan ve merhametli bir sekilde bakti icim rahat evime gidip dinlenebildim iyi ki var bu sirket


ferdi
ferdi
25-09-2021

Hastamızla yakından ilgilendiğiniz için, önce şahsınıza ve daha sonra da personellerinize çok teşekkür ederiz. Çorum'a bu firmayı kazandırdığınız içinde ayrıyeten teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda üstün başarılar dileriz.


SEZGİN KAYA
SEZGİN KAYA
18-01-2021

Gardaşım, yeni işin hayırlı uğurlu olsun inşaAllah. Rabbim yolunu açık etsin.


Tuğba
Tuğba
28-08-2021

Hastamıza sağlık kurul raporu almak için bizden hastayı alıp, tüm poliklinik ve de tetkik işlemlerinde yardımcı olup hastamızın evraklarını sağlık kuruluna teslim ettiğiniz için yardımcı personelinize ve de sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu hizmetinizi takdir ediyorum.


Zeki
Zeki
20-08-2021

Çorum için büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla kurulan firmanız tam manasıyla hizmetlerinizi icra etmektesiniz. Başarılar diliyorum.


Serkan
Serkan
20-08-2021

Hastamızla yakından ilgilendiğiniz İçin teşekkür ediyorum.


fatih
fatih
05-08-2021

HASTAMIZA ÇOK GÜZEL BAKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRICA BU FİRMAYI ÇORUM'A KAZANDIRDIĞINIZ İÇİN DE ŞAHSINIZA VE EKİBİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.