Hasta Refakat Hizmeti

Hasta Refakat Hizmeti

Hasta Refakatçi, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı olmaktadır. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vucüdunun bakımına kadar her şeyi yapmaktadır.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşımaktadır. Zamanında ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçisi hizmeti sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Hastane ortamında ve evde bulunan hastanın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta refakat odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.

Hastanede veya evde tedavi gören hastalarınızın bakımı ile ilgilenecek olan yatılı hasta refakatçisi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Hastanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde karşılayabilecek, ihtiyacı olan ilgiyi ve şefkati gösterebilecek günlük refakatçi uzmanımızı uzakta aramanıza hiç gerek yok. Tamamı deneyimli olan ve referans da gösterebilecek olan evde hasta refakatçisi hizmetlerimizden siz de faydalanın.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşıyor. Doğru zamanda ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçi sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Yarı zamanlı ve tam zamanlı hasta refakat hizmeti veriyoruz.

Hasta Refakat Hizmeti