Hakkımızda

Hakkımızda

    Çorum'da bakıcılık ve refakat hizmetleri sektöründe büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla kurulan firmamız, Sağlık sektöründeki 10 yıllık deneyimi ile hastalarınızı rahat ettirmek, sevdiklerinizi iyi hissettirmek amacıyla profesyonel hayata adımını atmıştır. Profesyonel bakıcı ekibi, Çorum ve çevresindeki sağlık hizmeti sektöründe eşsiz deneyimi ile sizleri hiç yormadan tam zamanlı, yarı zamanlı Hasta Bakıcı hizmeti , Hasta Refakat hizmeti, Bebek ve Çocuk Bakıcılığı Hizmeti, Destek hizmeti (Rutin Ev İşleri), Sağlık Kurulu Hasta Refakat Hizmeti vermekteyiz.
    Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri firmasının amacı hasta refakatine ihtiyaç duyan bireylere biyo-psiko-sosyal yönden ihtiyaç duydukları hizmeti vermektedir. Refakatte ihtiyaç duyan bireylere bakım vermek bireylerin sadece fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak değildir. Firmamızın hedefi yaşlı bireylerin ruhsal sağlına, en az bedensel sağlığı kadar önem vermek ve bu yönde hizmet sunmaktır. Bu hizmeti sunarken dikkat ettiğimiz hususların başında da; güvenilir, deneyimli ve profesyonel personeller ile çalışmak gelir.
    
    Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri firmamızda yaşlı, hasta ve destek amaçlı yardıma ihtiyaç duyan bireylerin sağlık takibini yapmak, bireylerin kişisel hijyenlerini yerine getirmek, desteğe ihtiyaç duyan bireylerin ve yakınlarının moral ve motivasyonunu sağlamak, sosyalleşmelerine destek vermek gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.