Hakkımızda

Hakkımızda

    Çorum'da bakıcılık ve refakat hizmetleri sektöründe büyük bir sakinlerin saklandığı amaçla kurulan şirket, Sağlık sektöründeki 10 yıllık deneyim ile hastalarınızı rahat ettirme, sevdiklerinizi iyi hissettirmek amacıyla profesyonel hayata adımını atmıştır. Profesyonel bakıcı ekibi, Çorum ve çevresindeki sağlık hizmeti sektöründe eşsiz deneyimi ile sizlerin hiç yormadan tam zamanlı, yarı zamanlı  Hasta Bakıcı hizmeti , Hasta Refakat hizmeti, Destek hizmeti (Rutin Ev İşleri), Kurulu Sağlık Kurulu Hasta Refakat Hizmeti  vermekteyiz.
    Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinin amacı hasta refakatine ihtiyaç duyan ailelere biyo-psiko-sosyal yönlerden ihtiyaç sonuçlarını hizmet vermektedir. Refakatte ihtiyaç duyan insanlara bakım vermek üzere sadece fiziksel ihtiyaçlarını karşılamaz. Şirketimizin hedefindeki yaşlıların ruhsal sağlına, en az elinde bulundurduğu sağlık kadar önem vermek ve bu yönde hizmet sunmaktır. Bu hizmeti sunarken dikkat ettiğimiz hususların başında da; Güvenilir, yoğun ve profesyonel personel ile çalışmak gelir.
    
    Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri şirketimizde yaşlı, hasta ve destek amaçlı ihtiyaç duyan kişilerin sağlık takibini yapmak, bireylerin kişisel hijyenlerini yerine getirmek, ihtiyaç duydukları kişilerin ve yakınlarının moral ve motivasyonunu sağlamak, sosyalleşmelerine destek vermek gibi hizmetler de mevcuttur.